It is currently Tue Mar 19, 2024 2:10 am    

*

Romance Scam

Please report romance scams and dating scams here. We accept reports on Russian scammers and Nigerian scammers.

Disclaimer regarding pictures posted on the board: please understand that you are NOT looking at the pictures of people who are actually scamming you. The people portrayed on these photos are innocent men and women, NOT involved in scamming in any way and have nothing to do with scammers. The scammers are using their images without their knowledge or permission to deceive their victims and steal their money.




Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Questions to be Answered in Your Own Language
User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Wed Nov 21, 2012 11:08 am

Profil na badoo:Tommy,56 lat-New York, NY, Stany Zjednoczone
Zainteresowania:
Криштиану РональдуVTT en forêtPeroniNicki MinajCienie do powiek Royal MarinesТаксистБора БораPiercingИгрыComedy
Dane osobiste
Stan: jestem singlem Orientacja: Hetero Wygląd: normalna, brunet i szare oczy. Mieszkanie: Sam Dzieci: Już mam Palenie: Nie palę Alkohol: Nie Wykształcenie: Licencjat/Wyższe Języki: Angielski i Hiszpański Praca: Mam średni dochód.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Źródło:
Nazwa hosta źródłem jest "174-140-161-50.in-addr.arpa" i źródłowy adres IP jest 174.140.161.50.
Stany Zjednoczone,OR,Portland
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from nm26-vm1.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.91.61]
Received: from [98.138.90.51]
Received: from [98.138.89.194]
Received: from [174.140.161.50]
Date: Sat, 17 Nov 2012 20:24:13
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>

dear i love you so much and nothing can serperate us my dear
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Date: Sun, 18 Nov 2012 12:27:53 -0800
From: tommy_hoods@yahoo.com
Subject: to my love

moja miłość Przepraszam za nie odpowiadając ci eleir, ale brakowało Ci bardzo drogi, jak minął dzień dzisiaj, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, kochanie

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Date: Mon, 19 Nov 2012 05:05:17
From: tommy_hoods@yahoo.com
Subject: Re: to my love

Szukam kogoś, kto uczciwy, opiekuńczy, uroczy prawdziwe, godne zaufania, ktoś, kto nie kłamie kogoś kto zawsze mówić prawdę kogoś z dobrym sercem i ktoś z zawsze wierzyć w to, co zawsze robi.

Szukam moja jedyna kobieta w akcji nasze dusze jako bratnie dusze. Ona będzie moja miłość, mój świat, a moją największą joy.If uważasz, że możemy być dobry mecz, to chciałbym usłyszeć od ciebie ..

Szukam kogoś, kto wie, co do zaoferowania w życiu człowieka, gotowy do akcji bieda, bogactwo, awarię i zwycięstwo razem, jest z kim i od zawsze marzy się spotkać w moim życiu

Nikt nie jest za młoda na miłość, bo miłość nie pochodzi z umysłu, który zna swój wiek, ale z serca, która nie zna wieku.

Bóg dał U 2 nogi walk.2 rękach hold.2 uszy do hear.2 oczy zobaczyć. Ale dlaczego dać u tylko 1 Serce? Prawdopodobnie dlatego, że On chce, byś szukać innych

Mam kilka hobby (i szkoda, że ​​znajdę więcej czasu, aby realizować te), takich jak pływanie, grać na komputerze, taniec i czytanie, i więcej, i chciałbym, aby ktoś, że w akcji, a także ich udostępnianie swoich interesów ze mną.

Odległość nie ma znaczenia, jeśli naprawdę kochasz tę osobę, co najważniejsze jest twoja szczerość i zaufanie do tej relacji do pracy romans out.Without, miłość staje się sucha. Bez szacunku, miłości gubi. Bez opieki, miłość staje się nudne. Bez szczerości, miłości dostaje nieszczęśliwy i bez zaufania, miłość staje się niestabilny
Image
Last edited by jaga on Wed Nov 21, 2012 11:15 am, edited 1 time in total.

Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Sponsor

verispy.com
Sponsor
 

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Wed Nov 21, 2012 11:13 am

Nie lubi: Nienawidzę kłamstwa, nienawidzę brudnych ludzi, nie lubię gadatliwy kobiety, ja też nie lubię cos chciwością Wierzę w dawanie i jej tylko wtedy, gdy u da u podejmie naturalne prawa stworzenia.

LUBI: Lubię szczerych ludzi, lubię być na ziemię, kocham rozpocząć prawdziwe we wszystkich moich czynach, etc mowy Moi drodzy, myślę, że są w stanie dać u szczegółowo wszystkim u trzeba wiedzieć o mnie i chciałbym przeczytaj sam w wzajemności zapewnia odpowiedni grunt do rozpoczęcia tej relacji.

Mam jednego syna i córkę, ale i straciłem ją z żoną w wypadku .. Mój syn jest 14yrs stare i tzw, Mądrość .... On był jedyny produkt mam teraz .. On jest teraz moje życie i ja don 't wiedzieć, co ja bym bez niego. On jest w 7 klasie i zawsze zachęca go do ciężkiej nauki, a jego marzeniem jest zostać prawnikiem w przyszłości. jest inteligentny, posłuszny i szacunku chłopczyk. On jest naprawdę brakuje tej części matczynej miłości i mam nadzieję i modlę się, że pewnego dnia będę wkrótce znaleźć, że specjalne kobietę moich marzeń, który kocham i doceniam go i będzie również jej dzieci jak moje i dać im ojcowskiej miłości też.

Spędziłem dużo czasu sam na owdowiałe są na 7 lat i dlatego zabrałem się dobrze i nie jak kto widziałem już więc wziąłem czas na poznanie siebie i zmienić te wartości i postawy, nie podobało mi się i upewnił się, zmiana była co ja teraz. Żyłem bardzo pełnią życia, mieszkali lub odwiedził wielu krajów na świecie, miał więcej przygód niż czasami pamiętam, ale wszystkie zostały edukacyjne i cieszę się, że się stało i doznałem ich.

Jestem dowódcą w armii amerykańskiej, a byłem w armii USA do 30 lat z dużym doświadczeniem, jak mówię teraz z Tobą jestem w Afganistanie na misji pokojowej Keeping Byłem tu na 3 lata teraz i będę wracać dom w 1 miesiąc. Urodziłem się i wychowałem w USA, więc chciałbym powiedzieć, jestem w USA, jak moja matka pochodzi z Kanady i mój Ojciec pochodzi z USA. Mówiąc o mojej sytuacji rodzinnej jestem jedynym synem mojego zmarłego rodziców. Przypomina mi, że dobry i piękny rodzina byliśmy razem w Kanadzie.

Jestem 53 i przeżyć na własną rękę finansowo. Kocham znajomych i rodziny, jestem dużo zabawy i przyjaciół łatwo. Kocham życie, kocham moją rodzinę i mieć jeszcze trochę miłości do akcji ze szczególnym damy. Życie może być samotne bez tego kogoś ... Jestem osobą, która jest bardzo realne, jeśli chodzi o życie i jego problemy ". Jestem uczciwy, miły opiekuńczy, kochający, dobre poczucie humoru, łatwy w prowadzeniu, wolny myśliciel, godne zaufania i poszanowania życia innych ludzi ..... Jestem człowiekiem, który żyje życie, jak to do mnie przychodzi. I nie martw się o jutro, bo będzie tu bez znaczenia, co ja. Najlepsze dni mojego życia są jeszcze przed nami ... szukam kogoś, kto będzie kochać i dbać o mnie przez długi czas, że związek może doprowadzić do małżeństwa. Chociaż ja uważam się romantyczny, nie wierzę, że życie jest o "wielkiej namiętności." W rzeczywistości jest to bardziej wygodne towarzysza. Jestem naprawdę zabawne, kto kocha ludzi, uwielbia się śmiać ...

Jestem podekscytowany, aby zobaczyć nowe miejsca, poznać nowych ludzi i robić nowe things.I nie jestem wojownikiem i nie kłócić, życie jest zbyt krótkie, ale ja wartości przyjaźni i zażyłości. Przestrzeganie jest jednym z najważniejszych rekwizytami w związku, które są rzetelność i zobowiązania. Lubię chodzić na kolację, kina, spacery, i czasach spokojnych. Kocham przyrodę, lubię naukę, i mają głęboki szacunek i miłość do dzieci. Jestem zafascynowany świata i różnych kultur, a korzystać będzie dowiedzieć się więcej o nich .... Uwielbiam się śmiać i lubię być wśród ludzi z dobrym poczuciem humoru. Doceniam również ludzi, którzy są inni, a nawet dziwaczny. Są zazwyczaj ciekawe ... Chcę poznać kogoś, kto jest miły i przyjemny być with.I że miłość wymaga czasu i jestem w pośpiechu. Mam resztę mojego życia, które powinny być wystarczająco dużo czasu .. Musiałaby być kobietą uczciwość, uczciwy, pewny siebie, rodzaju oraz z poczuciem humoru. Trzeba powiedzieć, inteligentną kobietę, która jest w stanie rozmawiać na różne tematy bez uzyskiwania w namiętnych argumentów cały czas. bardzo czuły, wyrozumiały, rozumie, godny zaufania, rodziny i podtrzymujące. ona powinna być zabawni i kocham się śmiać ...

Będąc przez najgorszego bólu w relacji wcale proste dzielenie się z ludźmi, to tylko dlatego, że to boli jest. dzięki, że mam wiele się nauczyć od mojej przeszłości. Nie ma będzie odwrotu do starego style.I życia uwierzyć, każdy z nas miał w umyśle kogoś specjalnego spotkania on-line, ale to właśnie się stanie z naszym opisem osobowości do nauki kilku rzeczy o sobie nawzajem. Jestem gotowy do zakochania się w kogoś wyjątkowego, kto kiedykolwiek, że dzieje się .. istnieje kilka cech która opowiada o prawdziwej kobiety w związku, takie jak wierność, lojalność, zaufanie, uczciwość, szacunku itd. Chyba o te cechy w relacji może naprawdę pomóc Alto. Nie szukam, aby wypełnić pustkę w moim życiu, szukam mojej bratniej duszy. Jestem młody, patrząc na swój wiek, do którego jestem bardzo wdzięczny. Nie gram w gry umysłu i nie mogę sobie pozwolić, aby być odtwarzane jako, że będzie bardzo ciężko na mnie. To, co widzisz to co masz ze mną .. nie jestem pewien, co dokładnie rozumiemy przez przyzwyczajeń, ale wezmę szansę tutaj. Kilka osobistych nawyków to dość dumnie, zorganizowany styl życia. Lubię porządek w moim życiu, ale nie do tego stopnia, że ​​o nim obsesyjne .... Mam suchą dowcip, ale mam poważne strony, i staram się równoważyć dwa. Przede wszystkim jestem poważny w pracy lub, gdy sytuacja jest uzasadniona. Niektóre z moich hobby to gotowanie, ogrodnictwo, czytanie i wędkarstwo. Ponadto, pływania i gry w golfa w okresie letnim. I oglądać piłkę nożną i golfa, lubię uczestniczyć wydarzenia sportowe, chodzić do teatru i jedzenia, by wymienić tylko kilka. Nie jestem pewien, czy to odpowiedzi na pytanie. Kocham podróże, nowe i nieznane w przyrodzie, życie i ludzi ... Uważam się za osobę bardzo łatwo idzie, nawet hartowane ...

Jestem bardzo szczery, kto śmieje się łatwo, uwielbia dokuczać i będą dokuczać i kto komunikuje się otwarcie i szczerze ... ja wierzę w honor, maniery, etyka i osób leczących z szacunkiem i poszukaj tych samych cech w moich znajomych. Mam też cichą stronę i jestem całkiem zadowolony pobyt w domu, zwłaszcza jeśli mam kogoś przytulić się z. I pochwalić się w niezależności zarówno emocjonalnie jak i finansowo. Doszedłem do punktu, w którym szukam kogoś, kto jest otwarty na nową przyjaźń, a może nawet ... nie zaangażowanej relacji jestem po prostu szukasz kogoś, by być z lub tylko jedną noc, lecz partnerem, który będzie tam na ja i moje dzieci, który będzie bardzo kochający, uczciwy, opiekuńczy i zobowiązała się do domu, małżeństwa i rodziny.

Seks jest ważny. Miłość jest na zewnątrz i wewnątrz sypialni. Nowe rzeczy w łóżku pomaga wzmocnić i odnowić więź. You make me feel swój popęd seksualny z oczami, a to trwa tylko kilka sekund ... Uwielbiam, kiedy patrzysz na mnie w odpowiedni sposób, gdy delikatnie położył rękę w moje włosy. Podobają mi się te pocałunki z zamkniętymi ustami, tak jak w filmach. Są jak wstępne, i mnie spragniony, co się dzieje do naśladowania ..


(Jakie są osobowości i podmioty)

Mojej osobowości i zainteresowań. Ryzykowny / Wild / Spontaniczna, Artystyczny, konserwatywny / Clean Cut, ziemisty, Easygoing / Elastyczny / Open-Minded, Bzik, Flamboyant, zalotny / Playful, Friendly / Kind, High Energy, High Maintenance, intelektualnej, wychodzącej, Praktyczne, Romantyczny, Self Przekonana, Serious / Odpowiedzialny, Simple

(Co lubisz robić w wolnym czasie)

W wolnym czasie lubię:. Antiquing, Kemping, Dining Out, Słuchanie / Odtwarzanie muzyki Zakupy, Parki rozrywki, Galerie sztuki, Plaża, księgarnie, kawiarnie, kluby komediowe, koncerty, tańce - line, tańca towarzyskiego, tango, Na żywo teatr, Filmy, Muzea, Opera, Parki, wydarzenia polityczne, restauracje, centra handlowe, wydarzenia sportowe

(Jakie są Twoje ulubione zajęcia fizyczne)

Moje ulubione zajęcia fizyczne: Baseball / Softball, Kręgle, Golf, Wspinaczka / Walking

(Co to jest ulubione jedzenie)

Moje ulubione potrawy Amerykańska, Karaiby / Kubańska, chiński / Dim Sum, Kontynentalna, Fast Food / Pizza, francuski, niemiecki, japoński / Sushi, Owoce morza, Soul Food, hiszpański

(Jakie są ulubiona muzyka :)

Moje ulubione Blues muzyka, Christian & Gospel, Roll Classic Rock N ', Classical, Country, folk, jazz, Opera, Soul / R & B, Instrumental lubię czytać: Powrót do góry Relationships

(Jakie są idealne pierwszy termin :)

Moja idealna pierwsza randka miłe, romantyczne kolacje przy świecach z róż wokół, gdzie możemy porozmawiać i dowiedzieć się więcej o sobie ... Ktoś z tym wszystkim ..: Przygodowe / Wild / Spontaniczna, Artystyczny, konserwatywny / Clean Cut, ziemisty, Easygoing / Elastyczny / Open-Minded, Bzik, Flamboyant, zalotny / Playful, Friendly / Kind, High Energy, High Maintenance, Intellectual , towarzyski, praktyczne, Romantyczny, pewny siebie, Serious / Odpowiedzialny, Simple, / Honest kobieta, / Zrozumienie, / Więcej miłości, a Bóg kobieta obawiając ..

User avatar
FrumpyBB
Site Admin
Posts: 65261
Joined: Sun Apr 06, 2008 7:35 pm
Location: Central Europe


Bookmark and Share

Re: tommy_hoods@yahoo.com

Postby FrumpyBB » Wed Nov 21, 2012 11:23 am

IP: 174.140.161.50
Hostname: 174-140-161-50.in-addr.arpa
ISP: DirectSpace Networks, LLC.

proxy.

Nice find :)
Please try your best to block ALL your scammer´s still incoming messages and calls!

What is all this? => The FAQ

The scammers vs. Why is "he" still doing it?

Why is alerting the man in the pictures DANGEROUS?

Please click why confronting my scammer is terribly wrong :)

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Wed Nov 21, 2012 8:34 pm

Return-Path: tommy_hoods@yahoo.com
Received: from [ 172.162.49.38 ]- Żródło:Stany Zjednoczone
Received: from nm35-vm6.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.229.102]
Received: from [ 98.138.88.237 ]
Received: from [ 127.0.0.1 ]
Odpowiedź do: Tommy <tommy_hoods@yahoo.com>

Przykro mi, ale drogie i jak będzie można stworzyć każdy z adresów i mówiłem do tworzenia proszę kochany

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Wed Nov 21, 2012 8:37 pm

Authentication-Results: hotmail.com; sender-id=none (sender IP is 98.138.229.102)
X-SID-PRA: tommy_hoods@yahoo.com
Received: from nm35-vm6.bullet.mail.ne1.yahoo.com ([98.138.229.102])
Received: from [98.138.90.56]
Received: from [98.138.88.237]
Received: from [127.0.0.1]
Received: from [172.162.49.38]
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>
Reply-To: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>
Return-Path: tommy_hoods@yahoo.com
Idę na spotkanie drogi wrócę w jednym godzinnym czasem moja miłość mam coś wyjątkowego dla Ciebie kiedy wrócę drogi więc nie martw się, że cię kocham, nawet więcej, niż myślisz kochanie, jesteś bardzo szczególne dla mnie i Zostanę poświęcony wcale drogie czasu.

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Wed Nov 21, 2012 9:44 pm

Nazwa hosta źródłem jest "4u.4u.com.gh" i źródłowy adres IP:[41.218.247.15]
Geo-Location Information; Ghana,01,Accra
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from nm38-vm6.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.229.150]
Received: from [98.138.226.180]
Received: from [98.138.87.4]
Received: from [127.0.0.1]
Received: from [41.218.247.15]
Date: Wed, 21 Nov 2012 12:53:12
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>

Jestem ładny opiekuńczy sympatyczny człowiek, który jest do niczego tak naprawdę w tym momencie w moim życiu, czy to poważny związek lub tylko randki, ale wiem, że mój ostatecznym celem jest znaleźć partnera, choć .. Chcę cieszyć się ten etap w moim życiu, w moim poszukiwaniu i jeśli mój przyszły kolega stanie pokazać się przy mnie, nie pozwolę jej odejść .. Moje pasje spełniają mojego przyszłego soul-mate/partner ..Wierzę, że jestem bardzo dobrym człowiekiem o bardzo wielkim sercu z nowoczesnymi cechami .. Jestem całkiem wyluzowany, na ziemię, osoba bardzo pozytywnie, cieszyć się z prostych rzeczy w życiu .. Powiedziano mi, że jestem miły, troskliwy, hojny, rozważny, uparty, przystojny i inteligentny i mają wiele cech kochanym .. Staram się, aby umożliwić życie samo w sobie nie podkreślić mnie i pozostanie Happy Go Lucky osoba ..Uwielbiam całować i przytulać .. Myślę, że jedną z moich największych wad jest zbyt miły i lojalny wobec ludzi w moim życiu, ale to jest po prostu dobrą rzeczą, że wszyscy powinniśmy zrobić, ale w ogóle, dobro zawsze przewyższają złe .. Jestem bardzo odpowiedzialna, ale nadal niech wewnętrzna chłopiec we mnie wyjdzie w czasach, OK może czasami zbyt wiele .. Jestem bardzo elastyczny, co lubię robić, czy to się dzieje obecnie jadalnia lub po prostu spędzać domu jedzenie pizzy i oddanie w DVD ..Uwielbiam sezon monsunowy i błyskawice to przynosi .. Jestem bardzo myśli pełne innych i zawsze jak najlepiej złej sytuacji .. Jestem wdowcem po kilku latach wierności i miłości i został wprowadzony, bo ją straciłem w wypadku .. Szukam kogoś, aby spędzić czas z i doprowadzić do trwałego długoterminowo, reszta mojego życia typu relacji, czy tylko coś teraz, nie będę nic teraz dyskontować .. Ktoś się śmiać i próbować nowych rzeczy i poznać nowych wspomnienia razem, przytrzymaj nawzajem godzinami .. Aby móc dobrze się bawić bez względu to, co robimy, tak długo, jak to jest razem .. I naprawdę cieszyć się akt uprawiania miłości i / lub seks i komfort, które pochodzi z niej, gdy dwa naprawdę kochać tylko z aktu trzymając się czasem .. Szukam więc doczekać spotkania kogoś, dla każdego typu relacji w tym momencie w moim życiu, w każdej sytuacji przynosi .. Jestem opiekuńczego człowieka, który kocha towarzystwo i czy jestem kochana, ja będę kochał powrotem tyle, jeśli nie więcej i traktują kobiety jak Bóg oczekuje człowiek je traktować .. Mam nadzieję znaleźć kobietę, która musi mnie kochać ją i dbać o nią, jak chcę ją kochać i dbać o mnie, jak dobrze ..

Uważam się za osobę bardzo łatwe, nawet hartowane. Uwielbiam chodzić na długie spacery podczas pięknego zachodu słońca latem z mojego psa Maxa wzdłuż wspaniałych szlaków turystycznych przez mojego domu, chodzenie na spacery, podczas delikatnego śniegu w zimie i idzie w ostry i słoneczny jesienny dzień. Uwielbiam gotować i idealny wieczór byłoby zdecydować się na wspaniałe menu i gotować razem delektując się kieliszkiem wybornego wina czerwonego i świetna muzyka. I cieszyć się wielu rodzajów muzyki od jazzu łatwego słuchania klasyki country zwłaszcza Ian Tyson. Jednym z moich hobby jest malarstwo krajobraz i stały się dość dobrze, na tyle, że mogę dać im daleko jako prezenty dla mojej rodziny. Moje całe życie pasją jest genealogia i zostały odkrywanie swoich korzeni rodzinnych w ciągu ostatnich lat. Uwielbiam stare filmy, scrabble i przyrody.

Patrzę w przyszłość z nadzieją i chciałbym stworzyć związek oparty na szacunku, zrozumieniu, zaufaniu i miłości. Szukam relacji z długowieczności i nie tylko coś się skończy tylko w mgnieniu oka. Mam duże poczucie humoru i można rozdać go do smutnego przyjemny dzień. Szczerze mówiąc mam wszystko, to ma być człowiek, I naprawdę nie trzeba nic z moim partnerem. Może chodzi o okoliczności, że może jakaś pomoc od siebie, przyczyniając się do rzeczy. To nie wszystko, co łatwe spotkania, że ​​prawowitym kobieta z tych wszystkich cech, które śnię off, kocham przyjaciół i rodziny jest ... Ja jestem bardzo szczera osoba, która śmieje się z łatwością, uwielbia dokuczać i będą dokuczać i kto komunikuje się otwarcie i szczerze

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Thu Nov 22, 2012 9:21 am

Nazwa hosta źródłem jest "174-140-160-148.in-addr-arpa" i źródłowy adres IP jest 174.140.162.148.
Geo-Location Information; Anonymous Proxy
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from nm9.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.90.72]
Received: from [98.138.90.50]
Received: from [98.138.88.238]
Received: from [127.0.0.1] by
Received: from [174.140.162.148]
Date: Wed, 21 Nov 2012 20:10:04
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>
Subject: to my love
kochanie to było dawno słyszałem od Ciebie i piszę aby zapytać, czy jesteś zajęty dzień moja miłość bo tęsknię Ci dużo i chcę ci powiedzieć, że kocham was bardzo i będę w domu w przyszłym miesiącu, ale nie jest mały problem, a wil chciałbym omówić to z ciebie, bo jesteś moją jedyną nadzieją na tej ziemi moja miłość jeśli będzie chciał pomóc proszę mnie odpowiedzi sprawa jest bardzo pilna moja miłość i wiem, że masz zamiar mi pomóc, to dlaczego ufam i kocham cię mój drogi,

z jednej i tylko miłością,

tommy.

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Sun Dec 02, 2012 6:50 pm

Received: from [ 41.218.230.254 ]-Ghana,01,Accora
Date: Sun, 2 Dec 2012 10:15:55
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>
Subject: to my love

my empress my love ,,,,
am sorry i have not been able to send you mails and pictures it is because i was shot the gazza routs and i suffered an injury wich i was not allowed to do anything i thought by the time i will be back you have sent me sweet mails for me to lough a litttle or i can see you dont love me any more i can see you have found someone on the syte and you have left me my dear .
But please try and reply my mail my sweet heart ?
your dearest,
tommy

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Mon Dec 03, 2012 2:03 pm

Received: from [ 41.218.243.41 ] - Ghana,01,Accra
Return-Path: tommy_hoods@yahoo.com
Received: from nm17-vm3.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.91.147]
Date: Mon, 3 Dec 2012 05:37:22
From: Tommy Hoods tommy_hoods@yahoo.com

My darling

Starring at the past, in comparison with who I am today, that person I was, before meeting you, clearly shows how much I love you and how important you are to me. In times like these I see how much I involved and how much you taught me.

With no great effort, without any resource or maybe without even knowing, you transformed me into a better and happier man. Yes, my darling, you did this, by filling my soul, until then futile and empty, with solid concepts of humanity, generosity and clarity. Somehow, you filled that empty soul with the most fertile of seeds and made then grow here in my chest.

That’s why I spare no expense in keeping you, always by my side, because the person that showed me what love is, is precisely the one that deserves all the love in the world, because she carries only light and sweetness in her noble heart.

You bring me peace and serenity, because you are able to transmit, every day and every hour, the certainly that it’s thrilling to be alive.

When I look at you I breathe and the certainty that to me, having your company, I will feel realized until the fullness of my soul.

With all my love and my sincerest gratitude,

Kiss

tommy

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Tue Dec 04, 2012 11:29 am

Nazwa hosta źródłem jest "41-218-243-41-adsl-dyn.4u.com.gh"
-źródłowy adres IP jest 41.218.243.41.- Ghana,01,Accra
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from [41.218.243.41]
Date: Tue, 4 Dec 2012 02:41:30
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>

Moja miłość, chcę ci powiedzieć coś bardzo ważnego, że potrzebuję waszej pomocy, więc może zrezygnować z armii i przyjść do ciebie ... Ale będę musiał wszystkie swoje zaufanie na tej ziemi, a ty mi obiecać, że będzie to tylko między tobą i mnie

dziecko to nie jest, jak się wydaje, jest to top secret kochany ... Dla mnie mówi do ciebie, bo jesteś moim światem i miłością mojego życia. I wierzę w Ciebie .... i naprawdę chciałbym to powiedział ktoś proszę.

Dziecko około dziewięciu miesięcy temu, ja i moja załoga nie specjalne i top misja wojskowa dla naszego rządu ... więc byliśmy bardzo nagradzani za misję górę i udane być wykonane przez mnie i mojej załogi

Dostałem pakiet wart 1 milion dolarów dolara jako nagrodę, która jest naprawdę duża kwota wynagrodzenia i powiedziano nam, żeby zachować w tajemnicy

Ale mogę zaufać tobie za żonę i dlatego mówię do was o tym dla dzieci i mam nadzieję, że można starać się utrzymać to w tajemnicy także proszę, jeśli nie i będzie rozważyć zdradę mojej załogi i zbuntowali nasze zamówienie

więc moja miłość, musiałem znaleźć sposób, aby dostać paczkę z Afganistanu za bezpieczeństwo, zrobiłem przenieść ją przez Doktora United Nation, który przyszedł do nas w leczeniu rannych żołnierzy

Lekarz United Nation nie wtedy doradzi mi, że to najbezpieczniejsze miejsce, aby moje pieniądze biorąc go do Afryki, jak powiedział, Afryka nie jest miejscem o dużej uwagi lub dochodzenia

Więc lekarz United Nation toke pakiet do Afryki i trzymał go z firmy ochroniarskiej tam w Afryce rodziny ze względów bezpieczeństwa cennych wewnątrz skrzynki

Więc potrzebuję twojej pomocy, aby pomóc mi skontaktować się z firmą i powiedz im, że chcesz im dostarczyć paczkę do ciebie jak jesteś moja żona

Powiesz spółka jesteś mój narzeczony i chcesz je więc wysłać moje pole do ciebie, to jest informacje kontaktowe firmy ... Chcę, żebyś na mail do firmy teraz i to jest to, co im powiedzieć chcę Ci powiedzieć, aby Firma, że ​​jesteś moja narzeczona i chcesz je dostarczyć paczkę do Ciebie, więc może to teraz do ciebie, by być z tobą ...

info@dumudill.com
Pan Bobby Okantey
Shipping Company Dumudill

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Tue Dec 04, 2012 2:38 pm

Źródło: "72.11.154.28.static.quadranet.com";
źródłowy adres IP jest 72.11.154.28.- Stany Zjednoczone, CA, Los Angeles
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from nm46-vm0.bullet.mail.ne1.yahoo.com [98.138.121.80]
Received: from [72.11.154.28]
Date: Tue, 4 Dec 2012 06:21:05
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com>

kochanie jesteś tylko jeden mam i nie będę chciał stracić ci moja droga, przy jednym i nie ma nikogo do opieki nad moimi dziećmi, które jest po prostu 13 moja miłość, odległość nie ma znaczenia, jak tylko wróci do domu i będzie informować cię wtedy będę rozmawiać z moim synem i niech wie, swoją nową matkę, która jest miłością i troską, kocham Cię z całego serca i nie będzie chciał stracić cię, bo jesteś tylko jeden i nie zostawili kiedy przegra ci będzie musiał znaleźć jakiś jeden jako devited i kochający jak ty. KOCHAM MUA! MUA! MUA!

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 4:04 pm

Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Źródło:IP:[66.85.134.75]- Anonymous Proxy
Received: from [66.85.134.75]
Date: Wed, 5 Dec 2012 04:09:24
From: Tommy Hoods <tommy_hoods@yahoo.com

kochanie rozmawiałem z mailem o działki ty otrzymasz lub nie moja miłość, spróbuj skontaktować się z firmą, a dla mnie, błagam was i powiedzieć im, co ci powiedziałem, aby powiedzieć im moją miłość
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 4:18 pm

Źródło:Nazwa hosta źródłem jest "2582e016.rdns.100tb.com"
źródłowy adres IP:[37.130.224.22] - Zjednoczone Królestwo
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from [37.130.224.22]
Date: Thu, 6 Dec 2012 10:30:35

witam moja miłość i straciłem Cię bardzo, tak jak robisz i HPE robisz dobrze napisać aby powiedzieć, jak bardzo cię kocham i chcę być przy Tobie moja miłość, wiecie co mam dobrą nowinę powiedzieć, i to zamierzam wrócić do domu bardzo szybko może być w przyszłym miesiącu moja miłość i być z tobą i mój syn, kocham cię tak bardzo i nie mogę się doczekać zobaczenia. proszę spróbować skontaktować się z firmą na to, co kiedykolwiek mówią proszę spróbować i powiedzieć mi moją miłość?

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 4:42 pm

Nazwa hosta źródłem jest "41-218.239-134-adsl-dyn.4u.com.gh";
Źródłowy adres IP:[41.218.239.134]-Ghana,01,Accra

Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received:from [41.218.239.134]
Date: Sat, 8 Dec 2012 11:19:15

cześć kochanie jak się masz mam mały problem i chcę Ci pomóc mnie i spróbuj mi pomóc bo jestem w potrzebie pomoc.
Kocham cię tak bardzo i nie będę chciał stracić cię tak proszę spróbować i pomóc mi moją miłość,
Twoja miłość,
tommy
Last edited by jaga on Sun Dec 09, 2012 5:16 pm, edited 1 time in total.

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Tommy Hoods - tommy_hoods@yahoo.com

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 4:56 pm

Źródło:Nazwa hosta źródłem jest "41-218.239-134-adsl-dyn.4u.com.gh"
źródłowy adres IP:[41.218.239.134]- Ghana,01, Accra
Return-Path: <tommy_hoods@yahoo.com>
Received: from [41.218.239.134]
Date: Sat, 8 Dec 2012 11:19:15

cześć kochanie jak się masz mam mały problem i chcę Ci pomóc mnie i spróbuj mi pomóc bo jestem w potrzebie pomoc.
Kocham cię tak bardzo i nie będę chciał stracić cię tak proszę spróbować i pomóc mi moją miłość,
Twoja miłość,
tommy
/////////////////////////////////////////////////////////////
The mail system

<postmaster@gareth.sean10.live.com>: connect to
gareth.sean10.live.com[65.55.60.123]: Connection timed out

Return to “Non-English speaking users”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests