It is currently Tue Mar 19, 2024 11:01 am    

*

Romance Scam

Please report romance scams and dating scams here. We accept reports on Russian scammers and Nigerian scammers.

Disclaimer regarding pictures posted on the board: please understand that you are NOT looking at the pictures of people who are actually scamming you. The people portrayed on these photos are innocent men and women, NOT involved in scamming in any way and have nothing to do with scammers. The scammers are using their images without their knowledge or permission to deceive their victims and steal their money.




John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Questions to be Answered in Your Own Language
User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Sun Nov 25, 2012 8:42 pm

<stewarthnuk@yahoo.com>
Profil na badoo;John, 46 lat- Miasto;Utrecht, Holandia
Wants to make friends with a girl, older than 36
Zainteresowania;
JJBSex and the CityOklahomaManolo BlahnikGibraltarKlub Książki ZoukDestiny's ChildNightwishBiegi w terenie Harley DavidsonHorse riding
O mnie;
Am cool, honest and have więcej…
Interesują mnie;
honest and faithful person to więcej…
Dane osobiste;
Stan: jestem singlem Orientacja: Hetero Wygląd: 175cm (5'9''), 82kg (181funtów), normalna, brunet i orzechowe oczy. Mieszkanie: Sam Dzieci: W przyszłości Palenie: Nie palę Alkohol: Do towarzystwa Wykształcenie: Licencjat/Wyższe Języki: Angielski i Holenderski (Ojczysty) Praca: Motorman Eng.. Mam wysoki dochód
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

WIADOMOŚCI Z CZATU;;

jestem ok, jestem John Stewart,jak się dzisiaj czujesz?

piękne imię, miło cię poznać tutaj. Jestem włoski. Pracuję w firmie spedycyjnej, jako motorniczy, ale obecnie płyniemy przez Australia pełnym morzu, pracy tutaj, ale w czasie miesiąca będę w Europie.

OK, jestem 46 rozwiedziony, pojedyncze, bez dzieci,

OK, faktycznie jestem zainteresowany w was, że powodem Kliknąłem na ciebie, musimy wiedzieć więcej o sobie, chcę, żebyś wiedział, że odległość nie będzie problemem. wszystko, czego potrzebujesz jest stała komunikacja wiedzieć więcej o sobie, mówisz miłe i piękne.
Byłem tylko czekają, aby znaleźć miłość, abym mógł rozpocząć nowe życie i nowe firmy, ponieważ ta praca zabiera mnie zbyt długo, zawsze na morzu. Chcę, abyśmy się czegoś więcej o sobie, gdy wszystko idzie dobrze dla nas, kiedy się do brzegu w przyszłym miesiącu, będzie przyjść do Polski tak, że możemy się spotkać, choć potrzeba czasu, aby dowiedzieć się więcej o nas samych
Byłem żonaty do włoskiej kobiety, doświadczenie nie było dobre, dlatego postanowiła nie mieć związek tam ponownie. mój były nie był mi wierny, to czego nienawidzę w związku.

tak, jestem uczciwy i wierny człowiek. Naprawdę podoba mi się, że powodem, że zatrzymał się na swoim profilu, możemy wypracować dobre relacje. Jestem tu nowy na Badoo, ponieważ mój rozwiedziony, czekałem cierpliwie, aby uzyskać prawo kobiety, widzę cię jako kobietę ładne i piękne. Jak długo jesteś w Badoo?

Chcę, żebyś wiedział, że nie kliknął na Ciebie dla zabawy, jestem poważnym człowiekiem, musimy być uczciwi, to przynosi zrozumienie i zaufanie w związku, Chcę, abyśmy zawsze w kontakcie, tak abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o sobie

odległość nie będzie problemem, bo płyniemy przez Australia morza, tu pracuje na pełnym morzu, w ciągu miesiąca czasu będę się do brzegu, gdy wszystko idzie dobrze dla nas, przyjdę na tak, że możemy się spotkać, to ważne spotykamy

brzmisz tak piękne i ładne, mam nadzieję, wszystko pójdzie dobrze dla nas, jestem bardzo zadowolony, wiedząc cię dzisiaj, zawsze będę z Tobą, tak, że możemy dowiedzieć się więcej o nas samych

to mój email stewarthnuk@yahoo.com, daj mi swój adres e-mail tak, że mogę zawsze wysłać cię. Wyślę moje zdjęcia na e-mail, można wysłać mi swój zbyt ok
ok, używasz MSN lub Yahoo Messenger, tak, że zawsze możemy porozmawiać tam?

Jeśli nie masz Yahoo Messenger, należy spróbować i dostać pocztą Yahoo i pobrać komunikator na internetowej Google to nic nie kosztuje, tak, że zawsze możemy porozmawiać tam, bo nie przychodzą do Badoo często. możesz go później

Miło rozmawiając z tobą, dzięki za poświęcony czas, dbać o siebie. Wyślę Ci zdjęcia później

ciao amore
Image

John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Sponsor

verispy.com
Sponsor
 

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Mon Nov 26, 2012 9:43 am

Źródło:Źródłowy adres IP:[193.107.85.197]; Kraj-Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>

Received: from [193.107.85.197]
Date: Sun, 25 Nov 2012 23:32:19
From: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>
Subject: With love

Witaj kochanie, jak się masz, mam nadzieję, że robisz świetne. Nie przestać o tobie myśleć, mam nadzieję, wszystko pójdzie dobrze dla nas, jesteś taka piękna kobieta, w załączeniu moje zdjęcia. Dbaj o siebie.

proszę spróbować i dostać pocztą Yahoo i pobrać komunikator od Google, to nic nie kosztuje, tak, że zawsze możemy rozmawiać na kuriera, bo nie przychodzą do Badoo często. bye porozmawiać później, uścisk i całuje
Image
Image

Image

Image

Image

User avatar
Stealth
Scam Buster
Posts: 1595
Joined: Fri Sep 03, 2010 12:21 am


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby Stealth » Mon Nov 26, 2012 1:18 pm

The email, stewarthnuk@yahoo.com shows to be used, reported and busted in prior scams, as well as the IP 193.107.85.197.
"Scam signs"

ATTN GUESTS!!Telling your mugu that he/she is busted will accomplish absolutely nothing but teaching them how to be better at scamming/victimizing, as well as cause other victims unnecessary duress. Unless this is what you hope to cause, do NOT confront them!

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Thu Nov 29, 2012 11:48 pm

Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from nm10-vm6.bullet.mail.gq1.yahoo.com [98.136.218.141]
Received: from [98.137.12.188]
Received: from [98.137.12.200]
Received: from [193.107.85.157]-Żródłowy adres IP-Islandia
Date: Wed, 28 Nov 2012 06:13:42
From: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Miłość Hi, gdzie jesteś? Napisałam ci maila, ale nie odpowiedział. Chcę, żebyś wiedział, że zależy mi na tobie tak bardzo

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Thu Nov 29, 2012 11:53 pm

Źródło:Źródłowy adres IP jest 193.107.85.147.
Geo-Location Information- Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from nm37.bullet.mail.gq1.yahoo.com [98.136.217.20]
Received: from [98.137.12.174]
Received: from [98.137.12.221]
Received: from [193.107.85.147]
Date: Thu, 29 Nov 2012 02:30:36
From: John Stewart stewarthnuk@yahoo.com

Hi miłość, nadzieję, że robisz dobrze. Dziękujemy za mail, Jesteśmy przez z naszej pracy tutaj, na morzu i rozpocząć żeglowanie powrotem do brzegu. gdy mamy do bazy morskiej w Australii, przyjdę na tak, że możemy się spotkać. ważne jest się spotkać. I zostały rozwód 3 lata teraz, tylko czeka cierpliwie na odpowiedniej kobiety, jestem bardzo zadowolony, że spotkał cię, gdy się spotkamy będzie to dla nas okazja, aby dowiedzieć się więcej o sobie. Patrząc w przyszłość, aby porozmawiać z wami.

Mam tyle miłości dać, wszystko czego potrzebujemy to prawdziwa miłość i zawsze być uczciwym. Powiedziałam mamie o tobie, że był chory w ciągu roku, teraz mieszka w domu opieki, mój tata jest późno jestem jedynaczką. Moja mama była zadowolona, że muszę znaleźć znów kochać, i kochać się z tobą zobaczyć, ale powiedziałem jej, że wciąż znając siebie, jestem pewien, kiedy spotkamy wszystko pójdzie dobrze dla nas. Dziękuję za poświęcony czas, jesteś dla mnie wyjątkowy. pamiętaj mnie obchodzi tak wiele o tobie, uścisk i całuje
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Fri Nov 30, 2012 3:55 pm

Źródłowy adres IP jest 193.107.85.216.- Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from [193.107.85.216]
Date: Fri, 30 Nov 2012 06:28:17

Hi miłość, to dobrze, że komunikować zawsze. każdy moment kiedy myślę o Tobie, to znak, że wszystko będzie dobrze, kiedy meet.gradually będziemy wiedzieć więcej o sobie, zanim przyszedł cię poznać, jestem tak poważnie o Ciebie, dlatego powiedziałam mamie o you.I naprawdę chcę Cię zadowolić w całej okolicy, mam tyle miłości dać, zawsze dbam tak bardzo się o ciebie. Jesteś zawsze w moim sercu.

Jestem prostym, opiekuńczy, skromny, uczciwy, romantyczny mężczyzna i kto wie, czym jest miłość, co to ma kochać i być kochanym, jestem człowiekiem, który będzie dodatkowe mile, aby moja kobieta szczęśliwa, szanować ją, ją chronić, troska o nią i obsługiwać ją z wielką czułością, ponieważ uważam, kobiety rodzą się z czułego serca i potrzebuje czułości się rozwijać, uwielbiam pływanie, wędkarstwo, gotowanie, taniec. Czekamy na dzień spotkamy się osobiście, za piękny dzień

Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Sat Dec 01, 2012 12:35 pm

Źródło:Nazwa hosta źródłem jest "host-91-221-67-192.creanova.org" i źródłowy adres IP jest 91.221.67.192.- Finlandia


Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from nm21-vm6.bullet.mail.gq1.yahoo.com [98.136.217.53]
Received: from [98.137.12.57]
Received: from [98.137.12.248]
Received: from [91.221.67.192]
Date: Fri, 30 Nov 2012 22:49:34
Miłość Cześć, jak się masz korzystających weekend. Należy zawsze starać się odpowiedzieć na mój email, gdyż komunikacja jest bardzo ważne, chcę, żebyś wiedział, że zależy mi na tobie. uścisk i całuje

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Sun Dec 02, 2012 10:40 am

Źródłowy adres IP jest 193.107.85.244.-Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from [193.107.85.244]
Date: Sat, 1 Dec 2012 18:38:23
From: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>
Subject: FROM MY HEART

Cześć kocham, jestem bardzo zadowolony, po naszej stałej komunikacji, znając się stopniowo. Jesteś typem kobiety, czego chciałem w życiu. Dajesz mi to poczucie spełnienia, jak nic innego na świecie nie może, mam nadzieję, wszystko pójdzie dobrze dla nas. Posyłam Ci ten mail z miłością, to została napisana z intencją duszy pozwalając wiesz, że jestem poważnie o Ciebie. Chociaż są mile pomiędzy nami, jesteś mi bliższy niż ktokolwiek mógł być, jesteś w moim sercu zawsze, mam nadzieję, że z Tobą wkrótce.


Hug i całuje
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Mon Dec 03, 2012 4:31 am

Received: from [ 193.107.85.133 ]- Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Date: Sun, 2 Dec 2012 19:48:54

Cześć kochanie, jak się masz, jesteś taka piękna kobieta. Wszystko czego potrzebujemy, to czas, aby dowiedzieć się więcej o nas, czas ten może zabrać nas od siebie, to prawda, ale zawsze będę tam dla Ciebie. Jesteś w moim sercu, w moich snach, bez względu na mile między us.Soon będziemy razem tak, że możemy dzielić nasze uczucia i miłość. Choć nie spotkałem, mam bardzo silne uczucia dla ciebie, Hug & kisses
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Tue Dec 04, 2012 10:03 am

Źródło: IP:175.138.207.134.- Malezja,12,Petaling Jaya
Authentication-Results: (sender IP is 98.136.218.86)
X-SID-PRA: stewarthnuk@yahoo.com
Received: from [175.138.207.134]
Cześć kochanie, jak się masz. Mamy trochę problem tutaj na statku, nasz statek rozwinął mechaniczną usterkę, pracujemy nad tym. Jesteśmy już żeglowanie do brzegu, mam nadzieję, zajmie nam do brzegu tak, że przyszedł do pana poznać, zależy mi tak bardzo o ciebie dbać o siebie

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 6:35 pm

Źródło: IP: [193.107.85.175]- Islandia,
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from [193.107.85.175]
Date: Thu, 6 grudnia 2012 02:31:02
From: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>
Temat: Kochanie ...

Hej kochanie, jak tam noc. Gdzie jesteś? Zawsze czuję się szczęśliwy, gdy kiedyś z Tobą, bo wiedziałem, byłem szczęśliwy, czekam, by być z Państwem wkrótce. Jesteś tak blisko mojego serca, ma piękny dzień

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com>

Postby jaga » Sun Dec 09, 2012 6:38 pm

Źródło; IP:[193.107.85.158]- Islandia
Return-Path: <stewarthnuk@yahoo.com>
Received: from [193.107.85.158]
Data: Thu, 06 grudnia 2012 22:56:28
From: John Stewart <stewarthnuk@yahoo.com >
Temat: Z miłości

Witaj kochanie, jak się masz, mam nadzieję, że mają się świetnie. Nie przestać o tobie myśleć, mam nadzieję, wszystko pójdzie dobrze dla nas, jesteś taka piękna kobieta. Dbaj o siebie. Proszę spróbować i Yahoo Mail i pobrać komunikator od Google, to nic nie kosztuje, więc zawsze możemy porozmawiać z posłańcem, bo nie często przychodzą do Badoo. bye porozmawiać później, przytulić i pocałować

Return to “Non-English speaking users”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests