It is currently Tue Mar 19, 2024 3:57 am    

*

Romance Scam

Please report romance scams and dating scams here. We accept reports on Russian scammers and Nigerian scammers.

Disclaimer regarding pictures posted on the board: please understand that you are NOT looking at the pictures of people who are actually scamming you. The people portrayed on these photos are innocent men and women, NOT involved in scamming in any way and have nothing to do with scammers. The scammers are using their images without their knowledge or permission to deceive their victims and steal their money.




<richardcarl600@hotmail.com>

Questions to be Answered in Your Own Language
User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

<richardcarl600@hotmail.com>

Postby jaga » Thu Dec 13, 2012 12:13 am

Profil badoo- :) Richard 53
Wiadomości czat: Richard — 17:23

cześć jak się masz dziś,

Na jak długo jesteś członkiem tej randki? Jestem nowym członkiem na tutaj i właśnie dołączył około 1o minut temu.

Jeśli mogę zapytać, co tak naprawdę tu szuka? Czekam na nowe znajomości i zobaczyć, co może prowadzić do, być może długoterminowych relacji prowadzi do małżeństwa.

Rozumiem dystans między nami, który powinien być problem, ale wierzę, że odległość ta nie powinna być przeszkodą, aby zapobiec 2 serce, które troszczy się o siebie z bycia razem, więc szukam na całym świecie, aby znaleźć tę wyjątkową kobietę, którzy zasługują na moją miłość i opieki, i wiem, wie, gdzie i kiedy się znaleźć właściwą osobę nas wszystkich szuka ..

Czy uważasz, że jest to możliwe, aby znaleźć kochanka, bratnią duszę lub prawdziwą miłość na serwis randkowy, jak to jest? Wierzę, że wszystko jest możliwe i nie ma nic złego w próbie, którzy wiedzą, że możemy być szczęśliwy.

Jaki jest Twój status małżeństwa? Jestem wdowcem, mój zmarły żona zmarła w wypadku samochodowym, 7 lat temu, a od śmierci tutaj nie miałem daty lub stosunku powiedzieć teraz.

Do you have children ??I have 2 daughters and they are 14 and 16 years old Abigail and Angela.

oh widzę więc masz identyfikator MSN lub nazwę Skype, aby dodać się tam tak, że możemy porozmawiać o jak dobrze.

gmail

możesz dać mi wysłać moje pic

richardcarl600@hotmail.com

było wysłać Ci moje pic sprawdzić swoje

check

send me an mail now ok ////////////////(profil użytkownika usunięty};

The mail system

<richardcarl600@hotmail.com>: host mx4.hotmail.com[65.55.92.136] said: 550
SC-001 (SNT0-MC1-F35) Unfortunately, messages from 193.17.41.208
weren't
sent. Please contact your Internet service provider since part of
their
network is on our block list.

Image

<richardcarl600@hotmail.com>

Sponsor

verispy.com
Sponsor
 

User avatar
Marisa
Site Admin
Posts: 19414
Joined: Mon Jun 26, 2006 5:29 am
Location: am from califonia aka carlifonia, united state of americans okay
Contact:


Bookmark and Share

Re: <richardcarl600@hotmail.com>

Postby Marisa » Thu Dec 13, 2012 12:15 am

Topic in English is here:
http://www.romancescam.com/forum/viewto ... =1&t=66407" onclick="window.open(this.href);return false;
SCAM FREE DATING SITE

I am responsible for what I say. I'm not responsible for what you understand.

Return to “Non-English speaking users”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests