It is currently Tue Mar 19, 2024 8:21 am    

*

Romance Scam

Please report romance scams and dating scams here. We accept reports on Russian scammers and Nigerian scammers.

Disclaimer regarding pictures posted on the board: please understand that you are NOT looking at the pictures of people who are actually scamming you. The people portrayed on these photos are innocent men and women, NOT involved in scamming in any way and have nothing to do with scammers. The scammers are using their images without their knowledge or permission to deceive their victims and steal their money.




Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Questions to be Answered in Your Own Language
User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Sat Sep 01, 2012 9:33 pm

Return-Path: <juliet.kabashi@yahoo.com>
Received: from [41.82.138.253]
Witaj mój najdroższy jeden
Jestem bardziej niż szczęśliwy w swojej odpowiedzi na mój mail, jaki jest twój dzień dzisiaj mam nadzieję, że wszystko jest dobrze i dobrze ze masz w tym swoje zdrowie i pracę. Nazywam się panna Julia Kabashi i jestem 24 lat jeden dziewczyna i nigdy nie był żonaty, jestem z postu Sudanie, Sudan w Afryce, a obecnie przebywających w obozie misyjnym tu w Senegalu, gdzie trwał uchodźcy z pomocą sił ONZ z powodu do politycznej wojny domowej w moim kraju. Jestem w cierpieniach i bólach tutaj w tym obozie misyjnym, a ja naprawdę potrzebuję pomocy od ciebie, zachęcając mnie dobrą radą w życiu i pomóc mi wyjść z tej sytuacji, i znów pomógł mi zdobyć pieniądze, bo mój ojciec późno złożone jakąś ilość pieniędzy dla mnie w banku i użył mojego nazwiska jako krewny.

Mój ojciec późno dr David Ellison Kabashi, który był dyrektorem (ELLISON TECHNICZNE INDUSTRIAL COMPANY PLC), w Port Sudan w Sudanie. W czasie wojny rebeliantów lojalni wobec jednego z chciwego partnera biznesowego mojego zmarłego ojca zaatakował nasz dom jeden wczesnym rankiem i zabił moją matkę i ojca w zimną krwią. To tylko ja, że ​​żyje teraz i udało mi się zrobić mój sposób do tego kraju Senegalu z pomocą wojska ONZ, gdzie ja mieszkam teraz w misyjnym, kierowanego przez ojca, księdza, kiedyś swój komputer biurowy do wysłania tej wiadomości a ja tylko wpisać swoje biuro, kiedy jest mniej zajęty w swoim biurze.

Mój dzień jest bardzo nudne tutaj w Dakarze w obozie dla uchodźców Senegalu, w tym obozie nam trudno wyjść, bo nie wolno robić tak, to tylko jak jeden przebywa w domu ojca bardzo surowym, nie ma dwóch hostel tutaj jeden dla mężczyzn i jeden dla kobiet, więc żyję w żeńskim akademiku, ale tutaj nie jest wygodne do mojego miodu zdrowia, brak pieniędzy dla niektórych tabletek, jedzenie jemy tutaj jest po prostu za zarządzanie, ale mam nadzieję, że dzięki Bożej łasce wejdę stąd szybko. Nie mam żadnych krewnych teraz, że mogę iść do, wszyscy moi krewni uciekli w środku wojny i nie ma kontaktu, jedyną osobą, mam teraz jest rev. ojciec, który jest pozycją misjonarzem. Był bardzo dobry dla mnie odkąd tu przybyłem, ale nie żyję z nim żyję w kwartale kobiecym. Wielebny numer tel jest (00221-772818825), kiedy chcesz usłyszeć mój głos, należy zadzwonić z jego telefonu biurowego i powiedz mu, że chcesz mówić ze mną on wyśle ​​mi odpowiedzieć na wezwanie.

Ponieważ chodzi tutaj o moim stanie i nie mają żadnego prawa i przywileje jakiejkolwiek rzeczy czy to pieniądze czy cokolwiek innego, ponieważ jest to sprzeczne z prawem tego kraju. Chcę wrócić do moich studiów, bo tylko zatrzymał się mój pierwszy rok przed tragiczną wojną że powodem do mojej będąc w tej sytuacji już miało miejsce, proszę chciałbym żebyś wiedział, że mam mojego zmarłego ojca aktu zgonu oraz inne certyfikaty który z czasem przejść będziesz wiedzieć, tutaj ze mną co będzie jak mi pomóc, bo gdy żył on złożony jakąś kwotę pieniędzy z banku, który użył mojego nazwiska jako krewny. Przedmiotowa kwota jest (53 dolarów milionów dolarów USA).

Więc będzie jak mi pomóc przekazać te pieniądze na koncie i od niej będzie wysyłać pieniądze dla mnie, aby moje podróże dokumenty i bilet lotniczy przyjść do swojego kraju. Nie mogę wypłacić pieniądze przez siebie z powodu pewnych warunkach, co w tym kraju, który nie jestem pozwalają robić, a pieniądze nie mogą być przeniesione tu w Senegalu.

Mam kontakt z bankiem za pośrednictwem poczty elektronicznej i niech wiedzieć o moich planach wycofania tej pieniądze Dostałam też wiedzę o śmierci mojego ojca i uznały go z całego potwierdzenia, jednak one mi doradzacie skontaktować się z bardzo odpowiedzialnej osoby, która będzie stanąć w moim imieniu jako partner zagraniczny / powiernik nad przeniesieniem ponieważ jestem obecnie statusu uchodźcy tu i nie zostaną dopuszczone do obsługi tego amoaunt pieniędzy, ale także dać mi znać o więzi którą podpisał z moim ojcem, że pieniądze będą obsługiwane do mnie w masowych ilości co oznacza, że ​​powinienem zdecydować się na gdybym nadal z bankiem, czy nie.

Muszę poinformować o tym tak, że można pomóc mi być moim powiernikiem na tej nieruchomości, jak powiedziałem, że chcę, żebyś do mnie zadzwonić bo mam przydzieleniu do powiedzenia. l przechowywane ten sekret ludzi w obozie misyjnej tu jedyną osobą, która wie o to czcigodny ojciec, bo jest jak ojciec dla mnie, spędzić miło czas i pomyśleć o mnie. moja droga, jest to adres e-mail z Wielebnego (rev.maxwellamojo@yahoo.com) mam nadzieję usłyszeć od ciebie najwcześniej.

I nadal Ciebie na zawsze.
Juliet

Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Sponsor

verispy.com
Sponsor
 

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Sat Sep 01, 2012 9:46 pm

Dear please i will like you to contact the bank for the transferOd
Received: from [41.82.185.60]
From: Juliet Kabashi <juliet.kabashi@yahoo.com>
Subject: Dear please i will like you to contact the bank for the transfer
Dziękuję te ponownie tego dnia. Ja też chcę zobaczyć cię twarzą w twarz i będzie wykorzystać tę okazję, aby poinformować, że Bóg wybrał, aby mi pomóc między innymi ludzi na ziemi jej teraz nagrane dla Ciebie i Boga, który skierował do mnie, aby mi pomóc z tego kłopot znalazłem. (Jeśli chcesz nazwać mnie zadzwonić z numerem wielebnego (00221-772818825) i powiedz mu, że chcesz ze mną porozmawiać, a on wyśle ​​do mnie w schronisku czas rozmów jest 14GMT-16GMT czasu londyńskiego lub 14:00 -4; południe Afryki czas). I proszę o poinformowanie mnie w moim e-mail dzień, że będzie dzwonić, aby można było powiedzieć, czcigodny ojciec był dostępny.

Proszę nie powiedziałem nikomu oprócz Ciebie i obr o istnieniu tych pieniędzy i będzie jak do proszę zachować to w tajemnicy do innych ludzi, ponieważ, ponieważ jest (pieniądze) wszystkie oczy będą zwrócone na niego. Pamiętaj, ufam Tobie, dlatego daję wam wszystkie te informacje'S!. Moja miłość jest dla ciebie i ty sam, mam poinformował bank o moich planach twierdzą te pieniądze i jedyne co mi powiedzieli jest poszukiwanie partnera zagranicznego, który będzie stał w moim imieniu z powodu mojego statusu uchodźcy i prawa tego kraju. Będziesz miał 30% całkowitej ceny za pomoc, a pozostałe pieniądze będą zarządzane przez Ciebie w każdej firmie do wyboru, podczas gdy ja kontynuować badania.

W związku z tym i jak będzie można skontaktować się z bankiem natychmiast informacji, powiedz im, że jesteś moim zagranicznym partnerem, a chcesz wiedzieć możliwości mi pomagać w przenoszeniu ($ 5,3 mln USD) złożone przez mojego zmarłego ojca której jestem krewnych do konta w danym kraju.

Informacje kontaktowe znajduje banku jest następująca,

Clydesdale Bank PLC WIELKIEJ BRYTANII

info@clydesdale-uk.biz.ly
admin@clydesdale-uk.biz.ly
wiretransfer@clydesdale-uk.biz.ly

Nazwisko funkcjonariusza transferowej jest David F Lawrence.
Numer telefonu: 00447031820661
Numer telefonu: 00447031817884
Telefon: +4470318
Fax: 00447031817884
Informacja o kodzie depozytów są następujące.
Nazwa deponenta: Dr David Ellison Kabashi
Narodowość: Sudan
Najbliższych krewnych: Miss Dorin Kabashi
Kwota zdeponowanych: ($ 5,3 mln dolarów)
Numer konta: CBAPK745608902586/QB/91/A

Dorin jest nazwa moi rodzice do mnie zadzwonił, gdy był żywy i Julia to nazwa, że ​​ludzie i przyjaciele znają mnie z. Pieniądze są zdeponowane nazwą Dorin Kabashi. Skontaktuj się z nimi teraz, w jaki sposób przenieść $ 5,3 milionów dolarów zdeponowanych przez mojego zmarłego ojca, której jestem najbliższych krewnych.

I wyznaczył 30% za pomoc i 5% dla wszelkich kosztów, które mogą pojawić się w tym transferze. Mój drogi i cieszę się, że Bóg wyprowadził cię widzieć mnie z tej sytuacji i obiecuję być miły i będzie równie potrzebny w każdej dziedzinie mojego życia oraz inwestowania tych pieniędzy, ponieważ jestem jeszcze zbyt młody, aby zarządzać tym kwotę . Jak już powiedziałem wcześniej, ten obóz jest jak więzienie i moje modlitwy jest przenieść się stąd jak najszybciej. Prosimy upewnić się, że kontakt z bankiem, tak, że po przeniesieniu możesz wysłać pieniądze z tych pieniędzy dla mnie, aby przygotować moje dokumenty podróży na spotkanie z Tobą w Twoim kraju. Czeka, aby usłyszeć od ciebie najwcześniej!
Pozdrawiam Kochani Juliet

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Sat Sep 01, 2012 10:47 pm

Od: "Harry McDowell" <McDowell-courier@consultant.com>
Temat: Re: VERY URGENT FROM MR.HARRY SCOTT...
Data: 9 lipca 2012 9:25
Witaj Mrs.D. Jestem teraz w Heath-row Lotnisko London, byłem zatrzymany przez zwyczaju tutaj w Heath-row Lotnisko London. Wyrażam aby wyjaśnić problem Miałem przed tutaj w Londynie, od początku tego rana do teraz. Nie byłem w stanie kontynuować moją podróż do PL by dostarczyć pole do ciebie jak ustaliliśmy, z powodu problemu jestem stoi teraz z celników tutaj w Heath-row Lotnisko London.

Jak wracał z Afganistanu, miałem tranzyt w Londynie. Po moim przyjeździe tutaj w Heath-row lotniska, miałem problem z celników na lotnisku. ponieważ pudełko jest ciężki, a zwyczaj oficer poprosił mnie, aby otworzyć okno, ale twój mąż, Gen.Dickson. Ostrzegała mnie, że nie powinienem pozwolić ktoś pod żadnym pozorem, aby otworzyć okno, na podstawie względów bezpieczeństwa. Następnie z tego powodu muszę zapłacić sumę 3500 funtów, aby umożliwić mi przejść, ale don `t mają wystarczająco dużo pieniędzy ze mną tutaj, aby płacić im pozwoli mi przejść.

Teraz nie wiem co robić, nadal jestem na lotnisku, ponieważ władze odmówiły mi przenieść i kontynuować moją podróż, chyba że uiszczenia kwoty 3500 funtów dla tych dokumentów. Mam również kontakt męża za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale wiem, że byłoby bardzo trudno mu wysłać pieniądze do mnie ze względu na bezpieczeństwo w Afganistanie teraz, a także ograniczenia w wysyłaniu pieniędzy z Afganistanu do innego kraju. to jest powód Ja skontaktowac sie dla pilnej pomocy inaczej zwyczaje tutaj w Londynie lotniska przejmie pole.

Więc chcę, aby przejść do zachodniego przelewem Unii teraz i wyślij mi sumę 3500 funtów, więc mogłem mieć możliwość osiedlania się z nimi i kontynuować moją podróż do dostarczenia pole do dziś. Proszę przesłać pieniądze w imieniu urzad celny tak, że dałoby mi dokumenty, aby zacznę przychodzi z kolejnym lotem do Polski natychmiast. Proszę to pilne.

Dla szybszego i zabezpieczone transferu, wysyłać pieniądze za pośrednictwem Unii przekaz Przelew Zachodniej:

Nazwa odbiorcy: Steve Holgate
Adres: NO18 Norton House, BIGLAND London Road.
KOD POCZTOWY JEST 2PL E1.
KWOTA: 3500 funtów.

Wyślij mi e-mail lub SMS lub zadzwonić pod ten numer +447955433472. Po wysłaniu pieniędzy, więc, że zwyczaj funkcjonariusz może być w stanie przekazać pieniądze dla certyfikatów tak, że będę kontynuować moją podróż do dostarczenia pole do was z kolejnym lotem do PL. Proszę, możesz wysłać mi SMS-a lub e-mail ok.

Dziękujemy za przewidywany współpracy.

Mr.Harry Scott

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Sat Sep 01, 2012 11:19 pm

Od: "Harry McDowell" <McDowell-courier@consultant.com>
Temat: Re: I HAVE CONFIRMED MY FLIGHT TICKET...
Data: 7 lipca 2012 18:20


Witaj Mrs.D. Przykro mi za prowadzenie czekasz cały ten czas ... Byłem zajęty od rana z powodu pewnych elementów do dostarczania do Europy. To jest poinformować, że I potwierdziły mój bilet samolotowy po południu .....

A mój wyjazd z Afganistanu byłoby jutro niedziela o 10:45 pm. Teraz mam kilka innych pakietów do wydania w Szwecji i Hiszpanii. Więc dokonać samo dostępne poniedziałek rano 09/07/12 przez 7.00. aby otrzymać pole.

Zadzwonię od razu przyjechaliśmy na lotnisko tak, że będziesz kierować lotniska taksówką do domu, aby oddać pole do ciebie Zanim przystąpię do mojego ostatniego oznaczenia Hiszpanii. Pamiętaj, że nie mogę mówić PL jasne.

Załączony jest mój dowód osobisty ...
Dzięki.

Mr.Harry Scott
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Tue Sep 04, 2012 10:37 am

:pee: Będzie jak wiedzieć więcej o TobieOd: Lilian Oumar <oumar_lilian@yahoo.com>
Received: from [41.82.104.135]
From: Lilian Oumar <oumar_lilian@yahoo.com>

Witaj Drogi,

Jestem bardzo szczęśliwy, aby otrzymać odpowiedź

Jak już wcześniej powiedziałem, nazywam się Lilian, 23yrs stary, jedno i nigdy się nie ożenił. Uważam, że ważne jest, poznajemy się lepiej dla zaufania, które jest niezbędne w każdej dobrej i trwałej relacji opartej na prawdzie i miłości prawdziwej.

Uwielbiam czytać i plamy i lubią odwiedzać parki i ogród, aby być blisko natury. Kocham dzieci i też chcę mieć dużo dzieci, kiedy ślub. Jestem z Sudanu i jestem obecnie przebywających w obozie dla uchodźców tutaj w Senegalu.

Przyszedłem tutaj, ponieważ moi rodzice umarli i nasz region nie jest bezpieczne w ogóle ze względu na żołnierzy rebeliantów, którzy strząsających kobiet codziennie i uciekł dzięki pomocy UNICEF i Czerwonego Krzyża, a ja jestem teraz zarejestrowana narodu zjednoczonego wysokiej prowizji dla uchodźców Biuro Dakar tutaj w Senegalu.

Wybieram się do Senegalu bo przyszedł raz do Dakaru trzy lata temu z mojego zmarłego ojca, bo był w biznesie naftowym. Powiem wam więcej o mojej rodzinie i wszystko o mnie, gdy jestem pewien, kim jesteś i że mogę ci zaufać z mojego życia jako prawdziwego przyjaciela i opiekuna,

Attached tu jest moje zdjęcie Powiem wam więcej o sobie w mojej następnej mail. Proszę przesłać własne zdjęcie i numer telefonu, w następnej odpowiedzi.

Mając nadzieję usłyszeć od ciebie najwcześniej!
dba Lilian

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Thu Sep 27, 2012 9:02 am

:pee: URGENT REPLY
Od: Sonia Zuru <sonia_zuru013@yahoo.co.uk>
Do:"harrysoul87@yahoo.com" <harrysoul87@yahoo.com>
Received: from [114.79.49.154]
From: Sonia Zuru <sonia_zuru013@yahoo.co.uk>
Subject: URGENT REPLY
Dear !!
I am Madam.Sonia Zuru I am a widow being that I lost my husband,my husband was a serving director of the Cocoa exporting board until his death.He was assassinated by the rebels following the political uprising, before his death he made a deposit of Six Million Five Hundred Dollars ($ 6,500,000.00) here in Ouagadougou Burkina Faso in one of the Security Company,he intended to buy a Cocoa processing Machine with the fund.I want you to help me for us to retrieve this fund and transfer it to your account in your country or any safer place as you will be the beneficiary and recipient of the fund which we will use for joint investment in your country.I have plans to do investment in your country, like real estate and industrial production.This is my reason for writing to you. Please if you are willing to assist me and my only Daughter Linda Zuru,

please reply sonia_zkabore10@yahoo.co.in

Thanks and best regards .

Madam Sonia Zuru

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Mon Oct 01, 2012 9:50 am

:pee: Temat:Szczegóły <sonia_zkabore10@yahoo.in>
Received: from [212.52.153.217]
From: Sonia Zuru kabore <sonia_zkabore10@yahoo.in>

Dzień dobry!
Dziękuję za to, że czas, aby odpowiedzieć na mój mail, a także przyjmowania
pomoże mi i mojej córki z tej sytuacji bolesny. Jestem
głównie obawy, że możesz mi pomóc w tej transakcji i mój kontakt
w oparciu o informacje zebrane I dotyczących tej transakcji
umożliwiają nam osiągnąć nasz cel w tym Funduszu jest transfer do was jako
partner mój koniec husband(beneficiary).Pragnę poinformować, że
Transakcja ta jest 100% wolny ryzyka i poufne. Skontaktowałem się
dla nas, aby korzystać w tej okazji więc należy postępować na. Ile lat Jesteś teraz?.

Moich danych osobowych
Pełna nazwa Pani Sonia kabore
Data urodzenia. : 12 Listopada 1961
Sex : Female
Stan cywilny: Żonaty / wdowa
Narodowość: Burkina być
Znane języki: francuski / angielski
Telefon /: + 226 74 11 34 06.
Zawód: nauczyciel
Chcę, aby wiedzieć, że transakcja ta absolutnie potrzebuje cudzoziemca
postawić wniosek do wyżej wymienionej kwoty jako partner do mojego zmarłego męża,
Transakcja ta zostanie wykonana pomyślnie do swojego konta jako
Partner mój zmarły mąż bez jakichkolwiek zapytań od rządu lub
gdzie indziej z wszystkich niezbędnych informacji, które mają zebrane
Jeśli chodzi o tę transakcję, aby zapewnić sprawne i skuteczne przeniesienie.
Uwaga: Ta transakcja będzie śledzić prawne sposoby i wszystkie potrzebne
dokumenty zostaną uzyskane w imię i nazwisko jako partner na mój koniec
mąż, tych dokumentów będzie kopii zapasowej przekazywania bezpośrednio do telefonu
konto. Nie masz co się bać jak długo, jak jestem problemem w
Ta transakcja.
Teraz pieniądze jest w dziedzinie bezpieczeństwa firmy której mój zmarły mąż
Złożyła go! Który przed tym Fundusz może przenieść ktos ma do
stosuje się do zabezpieczeń firmy jako mój późno mąż partnera biznesowego.
To dlatego, że mają zastosowanie do przedsiębiorstwa jako mój mąż późno
Partner biznesowy. Nie potrzeba żadnego z moich późno męża stosunki do
Wie o tym bo jeśli oni wiedzieć lub dowiedzieć się, że takie pieniądze
złożone w agencji ochrony przez mojego zmarłego męża, którego rodzina będzie
Twierdzą, że ponieważ zebrali to należy do mnie z powodu
No Male dziecko to pieniędzy teraz jest cała moja nadzieja, która jest powodem, dla którego mam
skontaktował się ze ci się mi pomóc i mój tylko córka upewnij się że ten Fundusz
Przeniesiony w Twoim kraju. 50% tej sumy będzie dla Ciebie i 50 %
dla mnie! Wszelkie wydatki, które mogą ponieść na tej transakcji zarówno z nas
będzie ponosić za to!
Przyjedzie swoim pięknym kraju z moją córką do
podział inwestycji funduszu i możliwe do żadnej dochodowy
przedsięwzięcie pod Twoją kontrolą niby tak szybko, jak transakcja jest
zakończone.
Jeśli to możliwe będzie miłość do inwestowania w nieruchomości zarządzanie lub umieszczać w górze
Firma z Tobą w Twoim kraju lub w innym miejscu wybranym,
Ufam ci i dlatego skontaktowałem się tylko zdolne do
osoba mistrzem tej transakcji.
Proszę Błagam was w imię Boga, aby nie zdradzić lub oszukać mnie po
transakcja jest zakończona, bo moja nadzieja i moja córka jest na
tych funduszy. .
Wreszcie poniżej jest wypełnić formularz wniosku i wysłać go z powrotem do
mi uniknąć błędów.
************************************************************************************************
Formularz zgłoszeniowy

Proszę jeśli masz jakieś pytania możesz również zadzwonić do mnie na mój telefon komórkowy
Linia + 226 74 11 34 06.
Poniżej jest wypełnić formularz wniosku i Zastosuj do firmy Mail
ID (usfc_ouaga@financier.com)
Uwaga, Dr John Williams
Dyrektor.
Universia bezpieczeństwa i finanse firmy
Wagadugu, Burkina Faso
Faks 00226 78 54 32 04
E-mail: usfc_ouaga@financier.com

Szanowni Państwo,
Ja jestem Pan.... .od wyżej wymienione przedsiębiorstwa przedstawia siebie jako
partner biznesowy na koniec Mr.Ida kabore. kto był jednym z klientów
i mój biznes kojarzy, który zmarł w rodzinnym mieście po ataku przez
Rebelianci w rodzinnym mieście przebywa za sumę $6.500.000 (sześć
Tylko milion pięć sto tysięcy dolarów) w areszcie.
O wprowadzenie mojej osoby do tej firmy, I w związku z tym Radę i
polecili Universia bezpieczeństwa i finansów firmy Wagadugu Burkina
Faso do skutku premiery Mr.Ida kabore Funduszu, wyceniono na
$6.500.000M usd do poniżej dane bankowe podane jako to jest długi ze względu
dla płatności.
Tymczasem mojej zmarłej żony partnerów Pani Sonia kabore i córka Miss.
Linda kabore potwierdzi tej aplikacji przed zarządzania jako
było prawdą.

Beneficiary................... ...........................
Occupation.................... ..........................
Kraj pochodzenia......
Sex........................... .............................. .
Age........................... ..............................
Prywatny adres E-mail......
Prywatny telefon......
Private Fax........................... .......................
Bank name.......................... ......................
Bank Address....................... ......................
Account No............................ ...................
Tele No............................ ......................
Fax No............................ .......................
Telex No............................ .....................

Sir będę wdzięczni, jeśli będą działać odpowiednio do uwolnienia
Funduszu i chcą odpowiedzieć na wszystkie Twoje wymagania.
Dziękowanie ty w oczekiwaniu.
Nadzieję usłyszeć od Ciebie
Twoja siostra

Pani Sonia kabore

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Fri Oct 12, 2012 7:01 pm

:pee: FULL LIFE STORY

Received: from [41.82.94.118]
From: Velena Ahmed <velena.ahmed@ymail.com>
Subject: FULL LIFE STORY
Witaj Najdroższa

Jestem bardzo szczęśliwy, aby przeczytać od Ciebie dziś, dziękuję bardzo za mail. Jak robisz tam w swoim kraju, mam nadzieję, że są w porządku. Jak moje serce skierował mnie do kontaktu z Tobą, uważam, że mam znaleźć dobrego przyjaciela w tobie. O sobie, nazywam się (Velena Ahmed Mam 24 lat, nigdy się nie ożenił. Jestem z Sudanu Afryce Północnej, ale obecnie mieszka w St Louis Orphanage domu tutaj w Dakarze w Senegalu z powodu wojny domowej w moim kraju kilka lat temu. Mój ojciec i matka zostali zabici z moich dwóch młodszych braci w czasie kryzysu w moim kraju kilka lat temu

Mój ojciec późno dr Achimud Ahmed był w polityce, a także pracuje umowę rząd przed rebeliantami zaatakował moją rodzinę jeden wcześnie rano zabijając każdego organizmu. Jestem tylko jeden żywy teraz, bo byłem w szkole robi mój pierwszy rok jako student prawa na Uniwersytecie w Sudanie, kiedy to się stało. l udało się uruchomić do tego kraju Senegalu, gdzie l przebywam teraz. W tym żeńskim akademiku gdzie mieszkam teraz, są dozwolone tylko iść na kilka dni do tygodni. Jest to jak pobyt w więzieniu. Nie mam nikogo, aby przejść do, moi krewni uciekli w czasie wojny. Jedyną osobą, że mam tu teraz jest (Rev.Mike William), który jest ojcem wielebny tutaj i on pozwala mi się sprawdzić mój mail z komputera w jego biurze. On jest jak ojciec dla mnie, bo jest bardzo dobry dla mnie tutaj. Number Wielebnego Telefon jest (+221-765415336) jeśli zadzwonisz proszę mu powiedzieć, że chcesz mówić ze mną tęsknić Velena Ahmeda, on wyśle ​​do mnie ze schroniska odpowiedzieć na wezwanie. proszę i będzie jak powiedzieć mi więcej o sobie swoje sympatie i antypatie, swoje hobby i narodowość ------------------- itp.

aby umożliwić mi wprowadzenie do mojego zmarłego ojca banku jak mój zagraniczny partner.this jest z jakiegoś powodu bardzo dużej i bardzo ważne, jak widać podczas czytania poniżej, chcę wyjść z tu i przyjść do swojego kraju, a do końca moje badania.

Proszę posłuchać tego, kiedy mój ojciec późno żyje on złożony ($ 3,7 m) trzy miliony siedemset tysięcy dolarów USA w jednym z wiodących banków z moim nazwiskiem, jako najbliższy krewny. Mam jego oświadczenie o rachunku oraz akt zgonu tutaj ze mną. Chcę, żebyś mi pomógł przenieść te pieniądze na konto w kraju tak, że po przeniesieniu możesz również wysłać mi pieniądze z tam dla mnie, aby moje podróże dokumenty i bilet lotniczy przyjść tam na spotkanie z Tobą, bo mam nic ze mną robić niczego. Nie chcę wracać do kraju, bo boję się wrogów, że zamordowanych moją rodzinę, która była również dlaczego jestem tu teraz. Trzymam to w tajemnicy do innych tutaj, nie chcę, żeby wiedzieli, kim jestem i co mam. Proszę i będzie również, aby zachować to dla siebie i nie mów nikomu. Boję się utraty mojego życia i pieniędzy, jeśli ludzie o tym wiedzieli. Mówię wam to wszystko o mnie z ufnością, nadzieją, że może mi pomóc. Proszę chcę Ci zrozumieć moją sytuację.

Ja naprawdę potrzebuję twojej pomocy, proszę, czy możesz mi pomóc. Chciałbym szczerze mówiąc, zrozumienie i Bóg obawiając się ludzi. Moje hobby to muzyka, czytanie, pisanie, etc. Załączam moje zdjęcie dla Ciebie, nadzieję zobaczyć twój. Moim ulubionym językiem jest angielski. Proszę, i jak będzie to, czy możesz zadzwonić do mnie do nas mówić. Pomyśl o mnie i mojej sytuacji, proszę nie tylko dla zabawy. Miłego dnia, mając nadzieję usłyszeć od ciebie szybko.
Najlepsze życzenia
Velena
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Mon Oct 15, 2012 3:13 pm

:pee: FULL LIFE STORY
Od: Velena Ahmed <velena.ahmed@ymail.com>
Received: from [41.82.107.187]
From: Velena Ahmed <velena.ahmed@ymail.com>
Subject: FULL LIFE STORY

Witaj Najdroższa

Jestem bardzo szczęśliwy, aby przeczytać od Ciebie dziś, dziękuję bardzo za mail. Jak robisz tam w swoim kraju, mam nadzieję, że są w porządku. Jak moje serce skierował mnie do kontaktu z Tobą, uważam, że mam znaleźć dobrego przyjaciela w tobie. O sobie, nazywam się (Velena Ahmed Mam 24 lat, nigdy się nie ożenił. Jestem z Sudanu Afryce Północnej, ale obecnie mieszka w St Louis Orphanage domu tutaj w Dakarze w Senegalu z powodu wojny domowej w moim kraju kilka lat temu. Mój ojciec i matka zostali zabici z moich dwóch młodszych braci w czasie kryzysu w moim kraju kilka lat temu

Mój ojciec późno dr Achimud Ahmed był w polityce, a także pracuje umowę rząd przed rebeliantami zaatakował moją rodzinę jeden wcześnie rano zabijając każdego organizmu. Jestem tylko jeden żywy teraz, bo byłem w szkole robi mój pierwszy rok jako student prawa na Uniwersytecie w Sudanie, kiedy to się stało. l udało się uruchomić do tego kraju Senegalu, gdzie l przebywam teraz. W tym żeńskim akademiku gdzie mieszkam teraz, są dozwolone tylko iść na kilka dni do tygodni. Jest to jak pobyt w więzieniu. Nie mam nikogo, aby przejść do, moi krewni uciekli w czasie wojny. Jedyną osobą, że mam tu teraz jest (Rev.Mike William), który jest ojcem wielebny tutaj i on pozwala mi się sprawdzić mój mail z komputera w jego biurze. On jest jak ojciec dla mnie, bo jest bardzo dobry dla mnie tutaj. Number Wielebnego Telefon jest (+221-765415336) jeśli zadzwonisz proszę mu powiedzieć, że chcesz mówić ze mną tęsknić Velena Ahmeda, on wyśle ​​do mnie ze schroniska odpowiedzieć na wezwanie. proszę i będzie jak powiedzieć mi więcej o sobie swoje sympatie i antypatie, swoje hobby i narodowość ------------------- itp.

aby umożliwić mi wprowadzenie do mojego zmarłego ojca banku jak mój zagraniczny partner.this jest z jakiegoś powodu bardzo dużej i bardzo ważne, jak widać podczas czytania poniżej, chcę wyjść z tu i przyjść do swojego kraju, a do końca moje badania.

Proszę posłuchać tego, kiedy mój ojciec późno żyje on złożony ($ 3,7 m) trzy miliony siedemset tysięcy dolarów USA w jednym z wiodących banków z moim nazwiskiem, jako najbliższy krewny. Mam jego oświadczenie o rachunku oraz akt zgonu tutaj ze mną. Chcę, żebyś mi pomógł przenieść te pieniądze na konto w kraju tak, że po przeniesieniu możesz również wysłać mi pieniądze z tam dla mnie, aby moje podróże dokumenty i bilet lotniczy przyjść tam na spotkanie z Tobą, bo mam nic ze mną robić niczego. Nie chcę wracać do kraju, bo boję się wrogów, że zamordowanych moją rodzinę, która była również dlaczego jestem tu teraz. Trzymam to w tajemnicy do innych tutaj, nie chcę, żeby wiedzieli, kim jestem i co mam. Proszę i będzie również, aby zachować to dla siebie i nie mów nikomu. Boję się utraty mojego życia i pieniędzy, jeśli ludzie o tym wiedzieli. Mówię wam to wszystko o mnie z ufnością, nadzieją, że może mi pomóc. Proszę chcę Ci zrozumieć moją sytuację.

Ja naprawdę potrzebuję twojej pomocy, proszę, czy możesz mi pomóc. Chciałbym szczerze mówiąc, zrozumienie i Bóg obawiając się ludzi. Moje hobby to muzyka, czytanie, pisanie, etc. Załączam moje zdjęcie dla Ciebie, nadzieję zobaczyć twój. Moim ulubionym językiem jest angielski. Proszę, i jak będzie to, czy możesz zadzwonić do mnie do nas mówić. Pomyśl o mnie i mojej sytuacji, proszę nie tylko dla zabawy. Miłego dnia, mając nadzieję usłyszeć od ciebie szybko.
Najlepsze życzenia
Velena
Image

Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Tue Oct 16, 2012 9:40 am

:pee: honey, with love and trust
Od: Lorita Khalifa <loritakhalifa@yahoo.com>
Received: from [41.82.96.216]
From: Lorita Khalifa <loritakhalifa@yahoo.com>
Subject: honey, with love and trust
Hello My Dearest One,
I am more than happy in your reply to my mail now,
Darling how was your days over there in your country? i hope all is fine with you. Honey in this orphanage refugee camp Its just like one staying in the prison and i hope by Gods grace i will come out here soon.i don't have any relatives now whom i can go to all my relatives ran away in the middle of the war the only person i have now is Rev. Father Patrick Simon who is the pastor of the (Christ for all Churches catholic church) here in the camp he has been very nice to me since i came here but i am not living with him rather i am leaving in the women's hostel because the camp have two hostels one for men the other for women.
The Rev.father Tel number is ( +221-771-111-996) and E- Mail Address
patricksimon_210@yahoo.co.uk if you call and tell him that you want to speak with me he will send for me in the hostel. As a refugee here i don't have any right or privilege to any thing be it money or whatever because it is against the law of this country.I want to go back to my studies because i only attended my first year before the tragic incident that lead to my being in this situation now took place.
Please dear my late father deposited the sum the of 2.7Millions USD(Two Million Seven Hundred Thousand Dollars) in a Bank with my Name as the only daughter for next of kin and i contacted the Bank to make the claims,but the director told me to look for a trustee whose account will be used to handle the transaction because of my refugee status and i have my late fathers death certificate and the deposite certificate of this money.Since I don't have any body abroard I decided to contact you, Only if you will be honest and kind to my situtaion and assist me with all sincerity in your heart.
So i will want you to help me transfer this money to your account and from it you can send some money for me to get my travelling documents and air ticket to come over to meet with you.I kept this secret to people in the camp here the only person that knows about it is the Rev.father because he is like a father to me.
So in the light of above i will like you to keep it to yourself and don't tell it to anyone for i am afraid of loosing my life and the money if people gets to know about it.
Remember i am giving you all this information due to the trust i deposed on you.I like honest and understanding people,truthful and a man of vision,truth and hardworking. My favourite language is English and i speak English very fluently. Meanwhile i will like you to call me like i said i have alot to tell you.
i want to spend my rest of life with you after the transfer into your account,

Have a nice day and think about me.
Awaiting to hear from you soonest.
Yours Lorita
Image

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Thu Oct 25, 2012 4:00 pm

:pee: Donation From Mrs Celine Ross
Od: Celine Ross ce.ross103@voila.fr
Received: from [41.202.113.114] b
From: Celine Ross <ce.ross103@voila.fr>
Reply-To: ce.ross103@yahoo.com
Subject: Donation From Mrs Celine Ross
To: undisclosed recipients: ;
Dearest in the Lord,

May God bless you and your family.
I am Celine Ross an aging widow suffering from long time illness (Cancer). I am currently admitted in a private hospital for my treatments.
I have some money I inherited from my late husband Jose Ross, who later died in a motor accident.
When my late husband was alive he deposited the sum of $2.700.000.00 (two Million Seven Hundred thousand Dollars) in a Bank. Presently, this money is still in bank.
My Doctor told me that I will die in next 3 months due to cancer problem.
I need a very honest and God fearing person and organization that can use these funds for God's work. My late husband instructed that this fund should be use for charity purpose such as to build a schools, orphanages homes, hospitals etc.
I took this decision because I don't have any child that will inherit this money. I want God to be merciful to me and accept my soul. With God all things are possible.

Please if you would be able to use these money for the God's work kindly reply me.
I want you to send me your information’s as per below.

Your Full names-----------------------
Your Address--------------------------
Your Country--------------------------
Your Age------------------------------
Your Occupation-----------------------
Your Telephone------------------------

As soon as I receive your reply I shall give you the contact of the Bank. I will also issue you the affidavit that will prove you the new beneficiary of this money.
I am waiting to receive your reply.
Remain blessed in the Lord.

Thanks,
Mrs Celine Ross

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby jaga » Thu Oct 25, 2012 9:43 pm

:pee: Donation From Mrs Stella Muhammed
Od: Sister Stella jesus2005@fastmail.fm
Do:undisclosed recipiens: ;
Received: from [41.189.51.166]
From: Sister Stella <jesus2005@fastmail.fm>
Reply-To: stella_muha77@yahoo.com
Subject: Donation From Mrs Stella Muhammed
To: undisclosed recipients: ;
Donation From Mrs Stella Muhammed
BP [38 Rue Des Martyrs Cocody
Abidjan, Cote d'Ivoire .

DEAREST ONE OF GOD
I am the above named person from Kuwait . I am married to MR.Muhammed Andrew, who worked with Kuwait embassy in Ivory Coast for nine years before he died in the year 2004. We were married for eleven years without a child. He died after a brief illness that lasted for only four days.
Before his death we were both born again Christian. Since his death I decided not to remarry or get a child outside my matrimonial home which the Bible is against. When my late husband was alive he deposited the sum of $2. 5 Million (Two Million and Five Hundred thousand U.S. Dollars) in the bank here in Abidjan in a suspense account.
Presently, the fund is still in the bank. Recently, my Doctor told me that i have seriously sickness which is cancer problem. The one that disturbs me most is my stroke sickness. Having known my condition I decided to donate this fund to a church or individual that will utilize this money the way I am going to instruct herein. I want a church that will use this fund for orphanages, widows, propagating the word of God and to endeavour that the house of God is maintained.

The Bible made us to understand that blessed is the hand that giveth. I took this decision because I don’t have any child that will inherit this money and my husband relatives are not Christians and I don’t want my husband’s efforts to be used by unbelievers. I don’t want a situation where this money will be used in an ungodly way. This is why I am taking this decision. I am not afraid of death hence i know where I am going. I know that I am going to be in the bosom of the Lord. Exodus 14 VS 14 says that the Lord will fight my case and I shall hold my peace.
I don’t need any telephone communication in this regard because of my health hence the presence of my husband’s relatives is around me always I don't want them to know about this development. With God all things are possible. As soon as I receive your reply I shall give you the contact of the bank here in Abidjan . I want you and the church to always pray for me because the Lord is my shepherd. My happiness is that I lived a life of a worthy Christian. Whoever that wants to serve the Lord must serve him in spirit and Truth. Please always be prayerful all through your life.
reply me for more information’s, in your reply will give me room in sourcing another church or individual for this same purpose. Please assure me that you will act accordingly as I Stated herein. Hoping to receive your reply.

Send me the following informations as per below.
Your full names...........................
Address ..........................................
Age ....................................................
Occupation ..........................................
Photo..............................................

Remain blessed in the Lord.
Yours in Christ,
MRS.Stella Muhammed.
stella_muha77@yahoo.com
___________________________________________________________________________________________

Darowizna od pani Stella Muhammed
BP [38 Rue Des Martyrs Cocody
Abidzan, Wybrzeze Kosci Sloniowej.

DEAREST Bozym
Jestem wyzej wymieniona osoba z Kuwejtu. Jestem zonaty z MR.Muhammed Andrzeja, który pracowal z ambasady Kuwejtu w Wybrzezu Kosci Sloniowej na dziewiec lat przed smiercia w 2004 roku. Bylismy malzenstwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarl po krótkiej chorobie, która trwala zaledwie cztery dni.
Przed smiercia oboje na nowo narodzic chrzescijaninem. Po jego smierci postanowilem nie ozenic lub dostac dziecko poza moim domu malzenskich, które Biblia jest przeciw. Kiedy mój maz zyje on zlozony sume 2 dolary. 5 mln (dwa miliony piecset tysiecy dolarów) w banku tutaj w Abidzanie na koncie przejsciowym.
Obecnie fundusz jest nadal w banku. Ostatnio, mój lekarz powiedzial mi, ze mam powaznie chorobe, która jest problemem raka. Jeden, który mnie niepokoi najbardziej, to mój skok na wypadek choroby. Znajac mój stan postanowilem darowac tego funduszu do kosciola lub osoby, które wykorzystaja te pieniadze na sposób zamierzam pouczac dokumencie. Chce kosciól, który bedzie korzystal z tego funduszu do domów dziecka, wdowy, propagowanie slowa Bozego i wysilku, ze dom Bozy jest zachowana.

Biblia sie nam zrozumiec, ze blogoslawiony jest reka, która daje. Wzialem te decyzje, bo nie ma zadnego dziecka, które beda dziedziczyc te pieniadze i moja rodzina meza nie sa chrzescijanami i nie chce mojego meza staran, aby byc uzywane przez niewiernych. Nie chce sytuacji, w której pieniadze te zostana wykorzystane w sposób bezbozny. Dlatego jestem podjecia takiej decyzji. Nie boje sie smierci, stad wiem, dokad ide. Wiem, ze mam zamiar byc na lonie Pana. Exodus 14 vs 14 mówi, ze Pan bedzie walczyl moim przypadku i trzymam mój pokój.
Nie potrzebuje zadnej komunikacji telefonicznej w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stad obecnosc mojego meza krewnych jest wokól mnie zawsze nie chce, by wiedzieli o tym rozwoju. Z Bogiem wszystkie rzeczy sa mozliwe. Jak tylko otrzymamy odpowiedz dam ci kontakt z bankiem tutaj w Abidzanie. Pragne cie i kosciól zawsze modlic sie za mna, bo Pan jest moim pasterzem. Moje szczescie jest to, ze zylem zyciem godnym chrzescijaninem. Kto, ze chce sluzyc Panu musi sluzyc Mu w duchu i prawdzie. Prosze zawsze modlitwa przez cale swoje zycie.
odpowiedz mi na wiecej informacji-tych, w swojej odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innego kosciola lub osobe do tego samego celu. Prosze mnie zapewnic, ze bedzie dzialac odpowiednio jak stwierdzilem w niniejszym dokumencie. Nadzieje, ze otrzymamy odpowiedz.

Wyslij mi nastepujace informacje jak na ponizej.
Wasze imiona i nazwiska ...........................
Adres ..........................................
Wiek ................................................. ...
Zawód ..........................................
Zdjecie ..............................................

Nadal blogoslawil w Panu.
Wasz w Chrystusie,
MRS.Stella Muhammed.
stella_muha77@yahoo.com

User avatar
jaga
RomanceScam Sponsor
RomanceScam Sponsor
Posts: 24457
Joined: Wed Aug 29, 2012 3:30 pm


Bookmark and Share

Jennifer Gilbert, gilbert.jennifer76@yahoo.com

Postby jaga » Tue Dec 30, 2014 4:40 pm

osada.pl / jenniferlive
Płeć: kobieta
Wiek: 37
Imię: jennifer gilbert
Data rejestracji: 2014-11-05
E-mail: minamina1911@hotmail.com
Telefon(y): 0378675868

Witam najdroższa!
Lubię swój profil i jestem zainteresowany, aby być twoim przyjacielem.
O mnie: Nazywam się Daniel Gilbert Mrs.Jennifer, jestem inwestorem szerokie, żona z Cleveland Ohio USA. Jestem samotna z 1 dzieckiem. Mam zamiar odwiedzić kraj dla projektu roku inwestycji. Chcę być twoim przyjacielem i chcę spotkać się osobiście Kiedy odwiedzić swój kraj. Jeśli twój ciekawe, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail do dyskusji, Bo Przyjmuję tylko e-mail i tylko komunikacji telefonicznej. tu jest mój e-mail !!! (gilbert.jennifer76@yahoo.com) !!
Nie odbieraj mi tego site.Reply mnie tylko przez e-mail, a odpowiem ci moich zdjęć Czy mogę wysłać terminal informacyjny na mnie, czekam na odpowiedź
Mrs.Jennifer Daniel Gilbert
gilbert.jennifer76@yahoo.com.!
Translation:
osada.pl / jenniferlive
Gender: Female
Age: 37
Name: jennifer gilbert
Registration date: 2014-11-05
E-mail: minamina1911@hotmail.com
Phone number (s): 0378675868


Hello dear!
I like your profile and I am interested to be your friend.
About me: My name is Daniel Gilbert Mrs.Jennifer, I'm an investor broad, wife of Cleveland Ohio USA. I am single with 1 child. I am going to visit the country for the investment project. I want to be your friend and I want to meet you in person when visiting their country. If your interest, please contact me by e-mail to discuss, because I only accept e-mail and telephone communication only. here is my email !!! (gilbert.jennifer76@yahoo.com) !!
Do not get me that site.Reply me only via e-mail, and I will answer you my pictures Can I send the information terminal at me, I'm waiting for an answer
Mrs.Jennifer Daniel Gilbert
gilbert.jennifer76@yahoo.com.!

User avatar
FrumpyBB
Site Admin
Posts: 65261
Joined: Sun Apr 06, 2008 7:35 pm
Location: Central Europe


Bookmark and Share

Re: Senegal scammers (=refugee girl + banker scams)

Postby FrumpyBB » Wed Jul 01, 2015 10:06 am

Bonjour,



Je vous ai envoyé plusieurs courrier au sujet d'obtenir une relation avec vous, mais je n'ai pas encore reçu une réponse de votre part. Je me nomme Mlle Sarah SHIFFER, j’ai 25ans je fais 1,72 avec 62kg Africaine d’origine. Je suis à la recherche d’un homme de confiance pour une amitié durable et qui avec le temps peut aboutir au mariage.

Pour plus d'explication contactez –moi par mon Email:


Sarah_shiffer @outlook.fr ou sarah.shiffer90@gmail.com



Cordialement

X-Originating-Email: [sarah_shiffer@outlook.fr]
From: sarah shiffer <sarah_shiffer@outlook.fr>
Subject: COUCOU
Please try your best to block ALL your scammer´s still incoming messages and calls!

What is all this? => The FAQ

The scammers vs. Why is "he" still doing it?

Why is alerting the man in the pictures DANGEROUS?

Please click why confronting my scammer is terribly wrong :)

Return to “Non-English speaking users”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests